متن وصیت نامه شهید محمد رضا بانوی خانکوک


متن وصیت نامه شهید محمد رضا بانوی خانکوک

بسم ا... الرحمن الرحیم
ولا تحسبن الذین قتلوا فی سبیل ا... امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون : آنانکه در راه خدا کشته می‌شوند گمان نکنید مرده‌اند بلکه زنده‌اند و نزد خدا روزی می‌خورند .با درود به قلب مستضعفین جهان امام خمینی و با سلام به شهیدان گلگون کفن کربلای ایران ، خانواده‌ی عزیزم این وصیتنامه را که نوشتم نمی‌دانم در میان شما خواهم بود یا خیر، من راهی را  که انتخاب نموده‌ام آگاهانه است و براساس   شناخت به جبهه آمده‌ام تا بتوانم به ندای خمینی کبیر ، حسین زمان پاسخ گفته باشم چون اسلام مورد تجاوز یزیدیان زمان قرار گرفته است .
دوستان عزیز : این جمهوری اسلامی که خونبهای هزاران شهید می‌باشد به دست من و شما سپرده شده است باید پاسدار آن باشید و آن هم جرء با نثار خون میسر نمی‌شود . بگذار در کربلای ایران قطره خونی که دارم تقدیم راه اسلام و امامم نمایم، بر دوش شما مسئولیت سنگین‌تری گذاشته شده است و آن رساندن پیام شهیدان به گوش جهانیان ودنیای اسلام است و در ایفای این مسئولیت کوشا باشید .
خواهش من از همکلاسان و دانش آموزان عزیز این است که سنگر مسجد و مدرسه را رها نکنید . اگر شهید شدم با توافق پدر و مادرم مرا در مکانی دفن کنید و تا آنجا که امکان دارد در روزهای دوشنبه و پنج‌شنبه روزه بگیرید . به امید سلامتی و طول عمر رهبر کبیر انقلاب امام خمینی و پیروزی اسلام بر کفر جهانی و تشکیل امت واحده و جمهوری اسلامی در تمام گشورهای مسلمان مظلوم و تحت ستم .
خداوند خدمتگزاران صدیق امت را حفظ و دشمنان اسلام را زبون و نابود سازد و خداوند به شما اجر و صبر عنایت فرماید . آمین یارب العالمین      

والسلام علیکم و علی الشهداء و الصالحین و رحمةا... و برکاته
محمد رضا بانوی

/ 0 نظر / 21 بازدید