وصیت نامه شهید حسین دلخواه


وصیت نامه شهید حسین دلخواهشهید حسین دلخواه

بسم ا… الرحمن الرحیم
الحمد لله رب العالمین
بعد از حمد و ثنای پروردگار عالم و خالق جهان هستی وسلام و درود فراوان به محضر امام زمان (عج) و نائب برحقش امام خمینی و درود به روان پاک شهداء بزرگ اسلام . اینجانب حسین دلخواه که با میل و ارادة خود و با شناخت کامل چندین بارهمراه دیگر رزمندگان در جبهه اسلام علیه کفر شرکت کرده و به مضمون آیه «انا لله و انا الیه راجعون »کاملاً آگاهم و همیشه آماده بودم در هرجا و هر لحظه‌ایکه مقدر شده باشد جان ناقابل خود را در راه خدا بدهم و برای من بزرگترین افتخار و سربلندی و سعادت همین است که لیاقت شهادت نصیبم شده باشد .زیرا شهید تمام گناهانش بخشیده می‌شود و در جوار قرب الهی قرار می‌گیرد و جانش را خداوند در مقابل بهشت معاوضه می‌کند .«الهم الرزقنی» . چند روز دیگر عملیات مهمی در پیش است انشاءا… واحد ما در این عملیات شرکت خواهد کرد . بهترین لحظه‌های عمرم را می‌گذرانم و بسیار سعادتمندم که لباس پر افتخار سربازی اسلام را در سراپای خود می‌بینم خدایا تو را شکر می‌گویم که اینهمه افتخار نصیبم کردی ،سنگرهای شلمچه برایم عالی ترین و زیباترین مکانها و خاکریزها پرگل در نظر من بهترین مناظر دنیا را دارد . همسنگرانی که از مصاحبت آنها لذت می‌برم و عطر دم آنها بوی بهشت رابرایم می‌آورد . بار خدایا تو را شکر عقل ناتوان و زبان الکن من توانایی سپاسگذاری تو را ندارد و خود می‌دانی و دانایی بر آنچه در ضمیر همه می‌گذرد «انه علیم“‌ بذات الصدور »
همه برادران ، همرزمان و همسنگران جبهه‌ها و سنگرداران مدرسه و دبیرستان و دانشگاه و برادران دینی را سفارش می‌کنم به تقوا و امر به معروف و نهی از منکر و توجه هرچه بیشتر به دستورات رهبر انقلاب از کوچکترین نکته در مسائل دفاع از اسلام نگذرید و از مادیات هر چه سریعتر بگذرید تا همیشه آسوده خاطر و فارغ البال باشید . از رفتار منافقانه و حرفهای پوچ و بی اساس دین فروشان دنیا دار ، سخت برحذر باشید . محبت دنیا سرچشمه همه انحرافها و بدبختیها است .نعمتهای دنیا را که پروردگار برای ما آفریده است طبق دستورات اسلام مورد بهربرداری قرار دهید و هرگز مادیات و زرق وبرق دنیا را هدف خود ندانید .
برادران عزیزم را سفارش می‌کنم از درس و تحصیل غفلت نکنید . خواهران عزیزم را به تقوی و حفظ حجاب توصیه می‌کنم . پدر بزرگوارم و مادر دلسوز و باصبرم – اولاً از من راضی باشید که رضایت شما اولین شرط برای رسیدن به قرب الهی و شهادت در راه اوست . شما مرا بزرک کرده‌اید و چه رنجها که نکشیدید و من به شما مدیون هستم و خداوند اجر زحمات و فداکاری های شما را بدهد«آجراک ا... خیراً» پدر و مادر مهربانم اگر من به فوز عظیم شهادت نائل آمدم بدانید که زحمات شما در قبال تربیت فرزندتان مورد قبول خداوند واقع شده است . و اگر جنازه‌ام را پیدا نکردید در روز قیامت روزی که تمام بندگان محشور می‌شوند به استقبال شما خواهند آمد . از خواندن قرآن و دعا غفلت نکنید . سرمایه بزرگ ما ایمان به خداوند و اتکال به قدرت لایزال اوست – از شما مردم غیور می‌خواهم که همیشه یاور امام و انقلاب باشیدکه شما پیروزید .

والسلام حسین دلخواه        2/10/1365     شلمچه
یگان خدمتی :لشکر21 امام رضا (ع)        گردان حضرت نوح

/ 0 نظر / 180 بازدید