متن وصیت نامه شهید پرویز شرفی


متن وصیتنامه دانش آموز شهید پرویز شرفی

الی صلاتی و نمسکی و محیای و مماتی لله رب العالمین (قرآن مجید)
همانا نماز و روزه و زندگی و مرگم برای پروردگار است.
با سلام و درود به پیشگاه مقدس آقا امام زمان(عج) و نائب بر حقش حضرت آیه‌الله امام خمینی و با سلام به خدمت تمامی خانواده های شهدا و معلولین و مجروحین و مفقودین و با سلام و درود به تمامی ادامه دهندگان راه شهدای انقلاب اسلامی . هم‌کنون که خود را برای رزمی بی امان به یاری خدا آماده کرده‌ام لازم می‌دانستم چند نکته ای را به عنوان وصیت بر روی کاغذ آورم تا از لحاظ حق الناس باری بر گردن نداشته باشم چرا که خداوند از حق خودش می‌گذرد ولی از حق الناس نمی‌گذرد مگر اینکه آنها را راضی کند.
اولین چیزی که انسان باید تعیین کند و بدون آن نمی‌تواند موفق باشد هدف است ، هدفم از آمدن به جبهه خدمت به اسلام و قرآن و لبیک به ندای امام امت و ادامه راه شهداء از صدر اسلام تا انقلاب اسلامی بخصوص دائی محترمم حسین آینه‌دار است و هدف اصلی همه رزمندگان فقط خداست و برای رسیدن به هدف اصلی از تمامی مادیات دنیوی دل می‌کنم و امانت را به صاحب اصلیش باز می‌گردانم تا در روز موعود بتوانم درپیش شهدا و امامان معصوم روسفید باشم.
اولین وصیت من به پدر و مادرم این است که در برابر مشکلات صبر داشته باشند و از این که فرزندان را در راه اسلام از دست داده‌اند نارحت نباشند و خوشحال باشند که توانسته‌اند فرزندی را در راه خدا بدهند . راضی نیستم قطره‌ای اشک برای من بریزند و اگر خواستید گریه کنید برای مظلومت حسین(ع) گریه کنید که واقعا مظلوم واقع شدندو اگر ازمن ناراحتی دیده‌اید امیدوارم به بزرگواری خودتان ببخشد .
اما شما برادران وخواهران ، برادران عزیزم شما هم سعی کنید که لحظه‌ای از یاد خدا غافل نشوید زیرا با یاد خدا دلها آرامش پیدا می‌کند و انسان را ازهر گناهی دور می‌کند و در راه اسلام قدم برداریدو در برابر مشکلات صبر کنید و نا امید نشوید که سرانجام بنا به وعده خدا زمین از آن پرهیزکاران است . ولی شما خواهران گرامی و محترمم که با حفظ حجاب می‌توانید مشت محکمی بر دهان ابرقدرتهای شرق و غرب بزنیدو در روضه خوانی‌ها برای مظلومیت امام حسین (ع) گریه کنید و همه کارهایتان را برای رضای خدا انجام دهید و اگر از من ناراحتی دیده‌اید به بزرگواری خودتان خواهید بخشید.
اما پیام من به امت شهید پرور فردوس : خداوند همه شما را انشاالله حفظ کند و من کوچکتر از آن هستم که به مردمی مانند شما پیام دهم ولی به عنوان تذکر از همه شما می‌خواهم که مانند گذشته در مراسمات و راهپیمائی‌ها شرکت کنید و دنباله رو شهیدان و انقلاب باشید و نگذارید که خون شهیداء پایمال شود .در نماز جماعت جمعه بیشتر شرکت کنید که دشمن از دیدن شما حراس بر می‌دارد و با این وسیله می‌توانید مشت محکمی بر دهان پوسیده دشمنان اسلام وارد کنید.
و اما دانش‌آموزان : می‌توانند با درس خواندن خوب امید استکبار جهانی را به ناامیدی تبدیل کنید چرا که دشمن تمام امیدش به شما دانش‌آموزان است و از این موقعیت زمانی خوب استفاده کنیدکه بهترین موقع برای درس خواندن است و با جدیت و تلاش تمام درس بخوانیدو نگذارید تا افراد بی دین در پست‌های مهم مملکتی نفوذ کنند چرا که اینطور افراد جز رسیدن به خوشگذرانی و عیش و نوش به چیز دیگری فکر نمی‌کنند و اگر شماها در این امر سستی کنید این افراد پست‌ها شما را خواهند گرفت و سعی کنید درس خواندنتان برای خدا باشد و در کنار درس از مسائل اجتماعی فراموش نکنید .
اگر چه جنگ نگذاشت که من بتوانم درسم را ادامه دهم و همچنین قدر معلم ها را بدانم که واقعا حق پدری نسبت به ما دارند . و در آخر از همه همکلاسی‌هایم و معلم‌هایم و همشهری‌هایم طلب عف می‌کنم و التماس دعا دارم.
جنگ جنگ تا رفع فتنه در کل عالم
خدایا خدایا تا انقلاب به مهدی خمینی را نگهدار
والسلام علیکم و رحمته الله و برکاته
امین یا رب العالمین

/ 0 نظر / 20 بازدید