:: چـــــراغ راه ::

وصـایـا و خاطراتی از شهدای شهرستان فردوس

متن وصیت نامه شهید سیدجواد میر رضوی


متن وصیت نامه شهید جواد میر رضوی


خــــــدایا خــــدایا تا انقــــلا ب مهـــــــدی خــمینی را نگهدار
و لا تحسبن الذین قتلو فی سبیل الله امواتاً بل احیاُ عند ربهم یرزقون
با سلام و درود بر رهبر کبیر انقلاب و بنیان گذار جمهوری اسلامی ایران امام خمینی و درود بر ملت شهید پرور ایران و
مردم فردوس ،سلام بر شما پدر و مادر عزیزم امیدوارم که حالتان خوب باشد و از اینکه فرزندتان به جبهه می‌رود ناراحت نباشید دلم می‌خواهد خوشحال باشید و ناراحت نشوید چون ما برای اسلام و    قرآن می‌جنگیم اگر شهید هم شدیم جایمان بهشت است و این دنیا قابل ندارد و نباید همیشه به فکر هواهای نفسانی خود باشیم بلکه باید کسی هم به آخرت خود بیندیشیم زیرا زندگی از آنجا شروع می‌شود پس چه بهتر که از این دنیا دست خالی نرویم و در این امتحانی که خداوند از ما می‌کند قبول شویم و انشاءالله صدام را سرنگون کنیم . این صدام باید بداند که ما تا آخرین قطره خون خود خواهیم جنگید و از این اسلام دفاع خواهیم کرد و تمام مستکبرین جهان را نابود خواهیم کرد و اسلام را در سراسر جهان گسترش خواهیم داد و من چند وصیتی دارم که برایتان می‌نویسم :
1ـ از پدرو مادرم و خواهرانم و برادرانم می‌خواهم که اگر من شهید شدم و به آرزویم رسیدم برایم کریه نکنید و خوشحال باشند زیرا اگر گریه کنیم منافقین خوشحال خواهند شد و روح من آزرده خواهد شد .
2ـ از تمام خواهران و برادران فردوس می‌خواهم که امام را تنها نگذارند و دعا کنندکه طول عمر امام تا ظهور حضرت مهدی (عج)‌ادامه داشته باشد . و برای رزمندگان هم دعا کنید که به پیروزی برسند هر چند پیروزی نزدیک است و انشاءالله صدام سرنگون است.
3ـ از پدرم می‌خواهم که مرا کنار قبر دیگر شهیدان به خاک بسپارند .
4ـ از برادرم سید حسن می‌خواهم که اگر شهید شدم در شب جمعه دعای کمیل بخوانند و برایم دعا کنند تا گناهانم آمرزیده شود.
5ـ دلم می‌خواهد در تشیع جنازه‌ام کسی برایم گریه نکند تا این منافقین بفهمند باکشته شدن نوجوانی 15 ساله بخودبیایند و به راه اسلام برگردند .
6ـ تنها خواهشی که از شما مردم فردوس دارم این است که برای رزمندگان جبهه دعا کنید تا پیروز شوند.
7ـ از تمام مردم حزب ا... فردوس می‌خواهم که رابطه خودرا با سپاه و بسیج قطع نکنند و داوطلبانه به جبهه بروند و سنگرهای شهیدان را پرکنند . دیگر عرضی ندارمخدمتگذار شما سید جواد میررضوی
تاریخ 6/3/1361
خدایا خدایا تا انقلاب به مهدی خمینی را نگهدار

+ wasiat.ir ; ٩:٠۳ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/۱٠/۱۱
comment نظرات ()