:: چـــــراغ راه ::

وصـایـا و خاطراتی از شهدای شهرستان فردوس

متن وصیت نامه شهید محمد باقر کارگر محبی


متن وصیت نامه شهید محمد باقر  کارگر محبی

 بسم رب الشهدا والصدیقین     یا ایها الذین امنو قاتلو الذین یلونکم من الکفار و لیجدو افیکم غلظه و اعلموا ان ا... مع المتقین      آیه 122 سوره توبه
ای اهل ایمان با کافران از هر که با شما نزدیکتر است شروع به جهاد کنید و باید کفار در شما درشتی و نیرمندی و قوت و پایداری حس کنند (تا از سپاه اسلام بیمناک شوند ) و شما مومنان هیچگاه نترسید و بدانید که خدا همیشه با پرهیزگاران است .
ولا تحسبن الذین قتلو فی سبیل ا... امواتا بل احیاء عندربهم یرزقون گمان نکیند آنها که در راه خدا کشته شده‌اند مرده‌اند بلکه نمرده‌اند و زنده‌گانند و نزد پروردگارشان روزی می‌خورند
به نام ا... که جان تمام موجودات در دست توانای اوست من با عشقی که به معبودم دارم و مبدائی جز او و مرامی جز اسلام و مکتبی جز مکتب قرآن و به یاری روح ا... و بر اساس رسالت و مسئولیت که در برابر اسلام و قرآن و خون حسین بن علی(ع) دارم می‌روم تا بر علیه دشمن اسلام و قرآن بجنگم تا این خون بی مقدار وناقابل در پای درخت اسلام ریخته شود من با شناخت کامل از اسلام و قرآن وراه پیغمبر و مهدی منتظر عجل ا... تعالی فرجه است و به کمک روح ا... می‌شتابم امیدوارم که در راه معبودم ا... مرا ناامید نساخته و لباس شهادت را برتن من بپوشد انشاءا... اگر من در آن زمان به ندای مظلومانه هل من ناصرا ینصرونی امام حسین (ع) نتوانستم جواب مثبت بدهم اکنون به ندای هل من ناصرا ینصرونی این پیرمرد 80 ساله که از سلاله پاک رسول ا... است ونائب بر حق بقیة ا... العظم  یعنی حضرت آیة اله العظمی الامام خمینی پاسخ داده و در جبهه‌های حق علیه باطل که جبهه مستضعفین بر علیه استکبار جهانی شرکت نموده تا دینم را نسبت به اسلام و راه حسین(ع) انجام داده باشم و از آقا و مولایم بقیة ا... می‌خواهم که این هدیه به ارزش را از من بپذیرند .                انشاءا... تعالی  
چون برهر فرد از مسلمین و مومنین واجب است چند کلمه وصیت نامه بنویسد تا در آخرت روحش در نزد معبودش آزاد باشد من چند جمله‌ای می‌نویسم تا در پیشگاه او مسئول نباشم .
اولین وصیتی که دارم به پدرو مادرم است و آن این است که دست از یاری اسلام و قران و خون بناحق ریخته پیغمبران و امامان برنداشته و تا آخرین قطره خون از آن دفاع نمایند و افتخار کنند که یک هدیه ناقابل را در راه اسلام داده‌اند .
دوم اینکه اگر شهید شدم بر روی قبرم جوان ناکام ننویسید چون به آرزوی دیرینه خود که پیوستن به ا... است رسیدم و از پدر و مادرم تقاضا می‌کنم که  برای من گریه نکنند گریه‌شان برای امام حسین (ع) و کوبیدن دشمنان اسلام باشد .
سوم در تشییع جنازه‌ من سوره اذا وقعت الواقعه خوانده شود ودر حمل جسدمن ندای لااله‌الالله و محمدرسول ا... طنین انداز باشد.
برادران و خواهران دینی می‌خواهم که دست که دست از یاری امام امت خمینی بت شکن و روحانیت متعهد و مبارز برنداشته و خون شهیدان را پایمال ننمایند انشاءا... .
از برادران و خواهران می‌خواهم که مساجد را خالی نگذارند و همچنین از برادران می‌خواهم که در بسیج و سپاه پاسداران و دیگر ارگانهای اسلامی و انقلابی شرکت فعال نموده و مشت محکمی بر دهان مستکبرین و منافقین بزنند .
از برادران می‌خواهم که دعای کمیل شب جمعه و دعای ندبه را بیاد داشته باشند و ناز را اول وقتا بخوانند و نماز شب یادشان نرود که نماز شب ارتباط خود با خداست و در دعای کمیل و دعای ندبه از خداوند بخواهند که هر چه زودتر فرج حضرت بقیةا... العظم را به تهجیل انداخته و چشم منتظران را از انتظار بدر آورده و آنها را امیدوار سازند .
والسلام علیکم یا انصار اباعبدا... السلام علیکم یا انصار رسول ا...                             
     السلام علیکم یا امیر المومنین و رحمة ا... وبرکاته
برافراشته باد پرچم لااله‌الاا... و محمد رسول ا... و علی ولی ا... برسرتاسر جهان بدست پرتوان حضرت مهدی عج و نایب اوپیروز باد مکتب اسلام و قرآن   6/2/1361
محمد باقر کارگرمحبی

+ wasiat.ir ; ۸:٥٢ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/۱٠/۱۱
comment نظرات ()