:: چـــــراغ راه ::

وصـایـا و خاطراتی از شهدای شهرستان فردوس

متن وصیت نامه شهید علیرضا اسماعیل کمالمتن وصیت نامه شهید علیرضا اسماعیل کمال

(( بسم رب الشهداء و الصدیقین ))‎
‏(( و لا تحسبن الذین قتلوا فى سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون ))‎  ‏(( گمان مبرید کسانى که در راه خدا کشته مى شوند مردگانند بلکه آنها زنده اند و در نزد خدایشان روزى مى خورند ))‎ 
‏با سلام و درود بى کران به محضر مقدس آقا امام زمان روحى و ارواح العالمین لمقدمه الفداء و با سلام بر نایب بر حقش امام خمینى و با درود و سلام به قائم مقام رهبرى آیت الله منتظرى و بقیه دست اندرکاران جمهورى اسلامى و با درود فراوان بر امت همیشه در صحنه ایران و با سلام فراوان بر رزمندگان غیور و ظفرمند اسلام در جبهه هاى نور علیه ظلمت که مى روند راه قدس را که از کربلا مى گذرد آزاد کنند و با سلام و درود فراوان بر شما امت همیشه در صحنه فردوس - اسلامیه و حومه .
من به عنوان یک رزمنده دانش آموز ، بعنوان یک وظیفه اسلامى و انسانى چند جمله اى را خدمت شما امت همیشه در صحنه و پدر و مادر و برادران و خواهران عزیز و خویشاوندان ارجمندم عرض مى کنم . اگر چه من کوچکتر از آنم که پیام بدهم .
از امت شهید پرور فردوس - اسلامیه و حومه مى خواهم همانطور که قبلا در راه حفظ آرمان اسلامى و انسانى خود کوشا بوده اند ، باشند . چرا که :
(( ان تنصروا الله ینصرکم و یثبت اقدامکم ))‎  ‏و همچنین اگر من به آرزوى شهادت رسیدم از همکلاسیان خود و دیگر دوستان توقع دارم که جاى مرا در سنگر بسیج پرکنند و همچنین از همکلاسیان خود خواهشمندم که همانند سابق در دروس خود کوشا باشند راه من و دیگر شهداء را ادامه دهند .
و صحبت دیگر من با پدر و مادرم و اقوام و خویشانم است . از پدر عزیز و مادر غمخوارم مى خواهم که پس از شهادت من به هیچ عنوان گریه نکنند ، زیرا از اجر و مزدم کم مى شود و حتى باید افتخار کنند که چنین فرزندى را تقدیم انقلاب اسلامى شان کرده اند .
پدر جان و مادر جان اگر از من بدى و بد رفتارى دیده اید امیدوارم که با عظمت و بزرگى خودتان ببخشید و مرا به امید خدا که حلال کرده باشید و از برادران و خواهران عزیز و ارجمندم مى خواهم که پس از شهادت من گریه نکنند و بجاى این امر جاى خالى مرا در اجتماع پر کنید. از مادر عزیزیم مى خواهم که روز هاى جمعه را مرتب نماز جعفر برگزار کنید .
ضمنا سخن دیگرى که داشتم با معلمین دلسوز و گرامى ام بود که از آنها کمال تشکر را دارم و امیدوارم که از من راضى باشند .
در خاتمه مى خواهم که جنازه مرا در بهشت اکبر در کنار دیگر شهداى فردوس دفن کنید .
خدایا خدایا تا انقلاب مهدى خمینى را نگهدار ‎
‏والسلام علیکم و رحمه الله و برکاته  ‎

+ wasiat.ir ; ۸:٤٦ ‎ب.ظ ; ۱۳۸٩/۱٠/۱۱
comment نظرات ()